Hakkımızda

Nursanlar İnşaat A.Ş. bir Nursanlar Holding iştiraki olup 2012 yılından itibaren inşaat sektöründe var olmaya başlamış, gerçekleştirdiği prestijli yaşam ve ticari amaçlı inşaat projeleri ile sektördeki yerini almıştır. İlk günden bu yana yakaladığı başarı ve istikrarlı performansı ile hızla büyümeye devam etmektedir.

İnsana ve doğaya saygılı, seçkin; iş ve yaşam alanları oluşturan Nursanlar İnşaat A. Ş. her projesinin arkasında sonuna kadar durarak satış ve sonrası hizmetleri ile de güven vermektedir.

Nursanlar İnşaat A.Ş. yaptığı her çalışmada inşaat ve malzeme kalitesini üst seviyede tutarak oluşturduğu yapıların tercih edilmesini sağlamaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip edip çalışmalarında sonuna kadar kullanan Nursanlar İnşaat A.Ş. estetik ve tekniği bir arada kullanıp, tecrübeli ekibi ve yönetici kadrosu ile her projesinde üstüne koyarak devam etmektedir.

İnsanların hayatlarını “daha mutlu, huzurlu ve güvenli” sürdürebilecekleri mekanlar, iş yaşamını “geliştirecek, bir adım öteye taşıyacak” ticari amaçlı projeler inşa etmeyi hedefleyen Nursanlar İnşaat A.Ş. İstanbul’un her geçen gün gelişen mimarisine artı değer katmaktadır.

İletişim

Nursanlar Holding
Kuştepe, Leylak Sokak No: 1
Şişli, 34387 İstanbul, Türkiye
T: +90 212 212 07 26
F: +90 212 212 07 25
E: nursanlar@nursanlar.com
nursanlar.com

Satış Ofisi
Cevizli, Enderun Sk. No:10, 34865 Kartal/İstanbul
T: 444 24 78
E: info@nursanlarinsaat.com
www.nursanlarinsaat.com

Holding Şirketleri

 
© 2021 Her Hakkı Nursanlar Holding A.Ş.'ye aittir.